Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.

  Par mums

  Saturs:

  Filozofija

  Vīzija

  Misija

  Mērķi

  Vērtības

  Mūs raksturo

  Idejas pirmsākumi

  Par mājas lapu

  Vēsture

  Par mums

  Kontakti

  Rekvizīti

  Zolmaniem.lv citur

  Sadarbiba

   

  Filozofija

  Mēs uzskatām, ka zole ir inteliģenta kāršu spēle, kuru var iemācīties spēlēt jebkurš. Tā attīsta ne tikai loģisko domāšanu, prātā spējas un atmiņu, bet arī cilvēka personību. Pilnveidojoties par zoles lielmeistaru var kļūt ikviens!

  Tādēļ sadarbojoties ar citiem uzņēmumiem un ar sabiedrību, mēs vēlamies radīt lielisku vietu, kur ikvienam augt.

  Uz sākumu

   

  Vīzija

  • Zole ir Latvijā pazīstamākā un visvairāk spēlētā kāršu spēle!
  • Zolmaniem.lv ir vislielākais zoles spēlētāju sociālais tīkls Latvijā. Tā ir vieta, kur zolmaņi jūtas īpašāki nekā citi kāršu spēlmaņi, vieta, kur labākos pamana un par labāko var kļūt jebkurš!
  • Zolmaniem.lv ir vieta, kur zoli internetā spēlē tās visaugstākajā kvalitātes līmenī. Realitātei pietuvinātā virtuālā vide nodrošina patīkamu spēlēšanu un iesaistītās reklāmas lielāku atdevi.

  Uz sākumu

   

  Misija

  • Mūsu misija ir iemācīt katram latvietim spēlēt zoli visaugstākajā tās līmenī!
  • Radīt vietu, kur uzzināt visu par zoli, kur to iemācīties spēlēt, kur pilnveidot spēlēšanas prasmes, kā arī sacensties ar citiem spēlētājiem, tiekties pēc jauniem sasniegumiem un izcīnīt līderpozīcijas, kļūstot par zoles lielmeistaru.
  • Būt respektablam, finansiāli veiksmīgam un sociāli atbildīgam uzņēmumam, kas ir lielisks darba devējs un vērtīgs sadarbības partneris.
  • Sniegt reklāmdevējiem efektīvu produktu izvietošanas reklāmu, kas sasniedz pārsteidzoši labus rezultātus.

  Uz sākumu

   

  Mērķi:

  1. Pulcēt visus Latvijas zoles spēlētājus vienuviet!

  2. Veicināt jaunu zoles spēlētāju pievienošanos un atbalstīt tos ceļā uz izaugsmi un panākumiem!

  3. Veicināt zoles spēles iekļaušanu UNESCO nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā!

  4. Izdot pilnvērtīgu aktuālo zoles noteikumu grāmatu!

  5. Uzturēt un attīstīt Zolmaniem.lv, sniedzot iespēju katram spēlētājam spēlēt zoli internetā tās visaugstākajā kvalitātes līmenī!

  6. Līdz 2016.gada beigām mājas lapai www.zolmaniem.lv iegūt:

  6.1. 300’000 reģistrētu lietotāju;

  6.2. 24 stundās mājas lapas vidējo spēlētāju apmeklējumu – 30’000;

  6.3. vakara stundās (no 19:00-22:00) mājas lapā tiešsaistē vidēji 5’000 spēlētāju;

  6.4. mājas lapā mēnesī vidēji izspēlēto zoles partiju skaitu – 10’000’000!

  7. Piedāvāt efektīvu produktu izvietošanas reklāmu internetā!

  8. Iegūt veiksmīgus un pastāvīgus sadarbības partnerus!

  9. Sniegt atbalstu dažādos sabiedriskos projektos!

  Uz sākumu

   

  Vērtības

  Mūsu uzņēmums augstu vērtē savstarpēji uzticamas un godīgas attiecības starp darbiniekiem, klientiem un biznesa partneriem. Mums ir svarīgi, lai klienti un biznesa partneri būtu apmierināti, ko nodrošina savstarpēji veiksmīga, godīga un izdevīga sadarbība. Mūsu darbinieki ir labi, kompetenti un laimīgi. Mēs vienmēr cenšamies sasniegt augstus darba un finanšu rezultātus. Mūs pavada sociāli atbildīga rīcība.

  Uz sākumu

   

  Mūs raksturo:

  • Zole!
  • Lieli mērķi!
  • Ilgtermiņa domāšana!
  • Augsti kvalitātes standarti!
  • Individuāla pieeja!
  • Izsmalcinātība!
  • Attīstība, izaugsme un pilnveidošanās!
  • Atbildības sajūta!
  • Savstarpējā cieņa!
  • Uzticība!
  • Atvērtība!
  • Prieks!
  • Padarītie darbi!

  Uz sākumu

   

  Idejas pirmsākumi

  Zoli iemācījos, kad biju maziņš, bet to, ka zole ir ne tikai prasītās kārts uzlikšana, bet arī prāta spēle, sapratu tikai vēlāk. Tad man zole patiesi iepatikās, jo tai vajadzēja prasmes, lai labi spēlētu un pilnveidot sevi, savas prāta spējas, loģisko domāšanu un atmiņu. Vidusskolā, kad ar draugiem sākām spēlēt zoli, tā kļuva par „mūsu spēli”. Mēs to spēlējām starpbrīžos un pēc skolas, mēs to spēlējām teju jebkur. Vēlāk, katram aizejot uz savu augstskolu, zole bija iemesls, lai satiktos. Bet, tā kā tas notika retāk, radās ideja par mājaslapu, kurā satiekoties un spēlējot zoli, ir sajūta, ka draugi satikti klātienē.

  Ideja ir par zoles mājas lapu, kur esi tikai tu un tavi draugi – zoles spēlmaņi, vieta, kas ir neatkarīga un tikai zolmaņiem. Vieta, kur zole tiek spēlēta pēc tādiem pašiem noteikumiem, kādi tie ir dzīvē. Vieta, kur ikkatrs spēlētājs tiek atzīts un katrs var attīstīt savas prasmes un atrast to prieku zoles spēlē, ko reiz atradu es.

  Lai arī Jums zolmaniem.lv ir vieta, kur justies kā mājās, spēlējot zoli kopā ar sev tuviem cilvēkiem. Atcerieties, par zoles lielmeistaru var kļūt ikviens!

  /M.Plēsums/

  Uz sākumu

   

  Par mājas lapu

  Mājas lapa ir izstrādāta tieši zoles spēlētājiem. Tā ir radīta, lai zole internetā vienmēr būtu pieejama ikvienam zolmanim. Šeit zoles spēle un turnīri atbilst noteikumiem un principiem kādi tie ir spēlei dzīvē, jo mājas lapa veidota sadarbojoties ar Latvijas Zoles federāciju. Zoles spēlētājiem mājas lapā ir iespēja ne tikai spēlēt zoli, piedalīties turnīros un redzēt savus sasniegumus, bet arī komunicēt ar pārējiem domubiedriem.

  Mājas lapa ir radīta, lai zoli internetā varētu spēlēt ikviens zolmanis, šeit iespējams spēlēt tradicionālo zoli – zoli ar pulēm, galdiņu, mazo zoli. Papildus ierastajiem spēles veidiem nāk klāt iespēja noteikt „Veiklā”, t.i., spēle, kurā ir noteikts gājiena laika limits, draugu zole, kad pie izveidotā spēles galda var pieslēgties tikai cilvēki no spēlētāja izveidotā draugu loka, kā arī iespēja noteikt minimāli izspēlējamo partiju skaitu.

  Lai zoles spēli saglabātu īstu un lai spēlētāji, kas zoli iecienījuši spēlēt dzīvē nebūtu vīlušies, mājas lapā spēle atbilst aktuālajiem noteikumiem un principiem kādi tie ir, spēlējot zoli klātienē. Būtiski ir arī tas, ka virtuālie mājas lapas zoles turnīri, ir pēc tādiem pašiem principiem, kādi tie ir turnīriem dzīvē - šādā veidā nosakot, kurš ir labākais spēlētājs.

  Lai spēlētāji var sekot līdzi saviem panākumiem un izaugsmei spēlējot zoli, ir radīta dažādu veidu statistika un sasniegumi. Sasniegumi tiek piešķirti par dažādiem nopelniem spēlē, piemēram, uzvarēta mazā zole, izspēlējot ar kādu no trumpju dāmām. Savukārt statistikā katrs spēlētājs var sekot līdzi gan savam, gan citu spēlētāju veikumam, kā arī salīdzināt sevi ar kādu konkrētu kolēģi vai draugu, redzot to, kuram ir zolē ir gājis labāk.

  Domājot par spēlētājiem, mājas lapa ir radīta, lai zoli var spēlēt ne tikai uz personālā datora, bet arī planšetdatoriem, viedtālruņiem un Apple produktiem (tiesa, savi Apple varbūt būs nedaudz jāpielāgo).

  Plašāk par zoles spēlēšanu mājas lapā var lasīt sadaļā „Par zoli”.

  Uz sākumu

   

  Vēsture

  2013.gada 25.oktobrī tiek oficiāli atklāta mājas lapa www.zolmaniem.lv un tā ir pieejama pilnajā versijā.

  2013.gada 27.septembrī internetā pirmo reizi parādās mājas lapa www.zolmaniem.lv BETA versijā.

  2012.gada 22.maijā dibināts uzņēmums SIA „ZOLMANIEM”.

  Uz sākumu

   

  Par mums

  Mārtiņš Plēsums

  /Valdes loceklis/

                               

  Uz sākumu

   

  Kontakti

  Par Jums interesējošām lietām vai ar reklāmu saistītiem jautājumiem sazinieties ar mums. Būsim pateicīgi par Jūsu izrādīto interesi un centīsimies uz Jūsu e-pasta vēstulēm atbildēt trīs darba dienu laikā.

  Tālrunis: +371 2044 3377

  E-pasts: info@zolmaniem.lv

  Darba laiks saziņai pa tālruni:

  Pr – Pk 09:00 – 16:00

  (Pirmssvētku dienās 09:00-14:00)

  Uz sākumu

   

  Rekvizīti

  SIA „ZOLMANIEM”

  Juridiskā adrese: Klīveru iela 1-47, Rīga, LV – 1048

  Reģ. apliecības Nr.: 40103547150

  PVN Reģ. Nr.: LV40103547150

  Banka: AS „Swedbank”

  Bankas SWIFT kods: HABALV22

  Bankas konta numurs: LV90HABA0551037202553

  Uz sākumu

   

  Zolmaniem.lv citur

  "Cer zolīti padarīt starptautisku" Dienas Bizness.

  "30 līdz 30" Forbes Latvija.

  "Jauna interneta vietne zoles spēlētājiem" Kursors.lv.

   

  Uz sākumu

   

  Sadarbība

  Sadarbības partneri

   

  Atbalstītāji

   

  Uz sākumu